Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megéri az ebay-en új macbook...

Megéri az ebay-en új macbook pro-t venni, ti vennétek sokkal olcsóbban?

Figyelt kérdés
Igazából inkább csak a vélemény érdekelne mert nem hiszem hogy nagy gond lehet 100%-os feedbackes felhasználónál és a paypal fizetéssel. Körülbelül 60 ezer forintot spórolnék postaköltséggel! Egyedül a garancia miatt aggódom de ilyen nyereségnél még az is eltekinthető vagy mégsem ?! Esetleg tudtok olyan helyet/eladót magyarországon ahol hasonlóan jól járnék?
2010. dec. 5. 13:46
 1/3 anonim válasza:

hat elbatoritani nem akarlak. en gyakorlott ebayer vagyok mar majdnem 6 eve.( nem magyaro n elek)


nehany dolgot azonban jobb ha tudsz.


lehet h 60 ezerrel olcsobb, de ha nem eu n beluli orszagbol jon a cucc, akkor arra meg rajohet a vam. AMi boven 60 e forinf tole loheti be a vegso arat.

Persze lehet beszelni az eladoval h gift, warranty return vagy lenyegesen kevesebbrol szoljon a szamla, de egreszt nem biztos h hajlando ra, masreszt meg ugye ez torvenybe utkozik.


a masik dolog h nem egyszer ( sot muszaki cikkeknel nagyon sokszor) talalkoztam mar olyannal h a feedback et elore keri, h ezzel biztositsa be magat a lehuzos buyerektol ezesetben a 100 % ois feedback emmit nem jelent. en is vetettem mar igy stuffot volt is bonyodalom, de halistennek vegen minden megoldodott, de meg kell mondjam okozott nehany anap alvasmentesseget amikor nem lattam a tracking numbert a neten mikozben mar hagytam azonnal pozitive feedback et.


ha apple care -t is arul hozza a fazon, akkor az vilaggarancia, igy elvben hatranyod abbol nem lehet.

bar otthon sok roszat hallottam az apple szevizekrol.

2010. dec. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én iMac-et rendeltem az amazonról és olcsóbban megúsztam mint ha mo-n vettem volna.
2010. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
elso voltam. egy szoval nem allitottam h nem jarsz jol biztosan,csak azt mondom magyarorszagra ha rendelsz szerencse is kell mert a vetelar+szallitasi koltsegre rajohet a vam es a megnovelt osszegre jon meg a 25%afa. ha a vamos kiszedi megszarabbul is jarhatsz mint az otthon vasarolttal. egyebkent amit irtam gift meg garancia csere ha ra van irva ezt hivatott kijatszani. csak az elado nem mindig kooperativ...
2010. dec. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!