Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem vírusírtót és...

Letöltöttem vírusírtót és most nem megy az internetem. Van köze a kettőnek egymáshoz?

Figyelt kérdés
Letöltöttem internetről eset nod32 antivirus 4-et. Először az msn-em nem ment, mostmár az internet sem megy, közben a mobilnet pedig számlázza a megabite-okat.. Van köze hozzá? Valami biztonsági beállítás hiba? (nem csak mobilneten nem megy. bedugtam rendes netet is azzal sem ment, szóval nem a mobilnet a hibás)
2010. dec. 4. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

...most már késő, de azért még eltudod távolítani és helyette valami normális víruskergetőt felrakni!


eddig csak ingattam a fejem, ha a NOD-ról olvastam, hogy ilyen sz@r meg olyan megbízhatatlan. De most már be kell látnom, több évi használat után, hogy van benne igazság! Ez év decemberében jár le a licenszem és NEM valószínű, hogy újból megfogom hosszabbítani az alábbi okból:

Tegnap töltöttem volna le, a [link] weboldalról 1 nagyon jó rendszertakarító programot ( [link]

képek: [link] és a letöltés közben állandóan belepofázott, többszörös vírusveszélyt jelezve. Jeleztem a program tervező és forgalmazó oldalnak, akik biztosítottak, hogy a progi 100% vírusmentes, nyugodtan töltsem le. Ezek ismeretében kikapcsoltam a NOD-ot, és letöltöttem, majd feltöltöttem 2 víruskereső weboldalra is. az eredményt itt megnézhetitek:


[link]


[link]


a lényeg, hogy egyik elismert víruskergető sem talált vírust a telepítő fájlban, csak a NOD! (már jártam máskor is ugyanígy, az Unlocker program letöltésével és telepítésével!)

Ezért NEM vagyok tovább hajlandó ilyen gagyi vírusírtó programért fizetni, inkább használom a Microsoft ingyenes víruskeresőjét, a tesztek szerint az élmezőnybe tartozik.


Te is jobban teszed, ha eltávolítod és helyette vmi, normális kergetőt teszel fel. Ha már mindenképpen fizetőset akarsz, tedd fel a Kaspersky-t!

2010. dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Boomer válasza:
Pár hónappal ez előtti, rendszer visszaállítási pontot tölts be.. Nod, helyett az avastot tudom ajánlani..
2010. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!