Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Letöltöttem az avast vírusirtó...

Letöltöttem az avast vírusirtót, de kinyírja a böngészőt. Mi a baj? Nem vagyok egy guru.

Figyelt kérdés

sziasztok! itt olvastam több ajánlást az avastról, ezért letöltöttem. szépen elindult, át is vizsgálta a gépem - nagyon bejött egyébként, mert érthető számomra. de ezzel egyidőben megszűnt a böngészőm netelérése. az msn ment, de se az exploler, se a firefox nem. csak rendszer visszaállítással tudtam megoldani. mi lehet a hiba? jó lenne az avast, de hogy csináljam?

béna vagyok a témában, nagyon köszönöm ha segítetek!


2010. ápr. 13. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jelezte, hogy mit talált? Nem véletlenül történt, valszeg fertőzöttek voltak.
2010. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
lehetséges, hogy tiltotta a böngésződ által használt protokollt. sok minden lehet, de avast-ot alaból nem szeretem. Belassítja a gépet. AVG-t használok már 3éve és tökéletes. Soha semmilyen viírust nem szívtam be vele, tök ingyen van és teljesen érthető (és magyar nyelvű). www.avg.hu
2010. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi! nekem nem igazán jön be az avg. ami ingyenes változat, sajnos nem magyar nyelvű - ez nekem sajnos gond...

valami ötlet a megoldásra?

2010. ápr. 14. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:

de, valahol a net/hálózat beállításoknál állít át valamit, egyszer én is 2 órát izzadtam, mire egy gépen ugyanígy megtaláltam, mit állított el -> tapasztalatom szerint ilyenkor mehet a levesbe az Avast


a nod32 még jobb, mint az Avast, a tesztek szerint is: [link]

2010. ápr. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! megy a levesbe :)
2010. ápr. 15. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!