Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Törlik a facebook-om?

Törlik a facebook-om?

Figyelt kérdés

Kaptam egy üzenetet amiben ez állt:

Ez az üzenet a Facebooktól van. Az utóbbi idöben sok panasz volt fb-re, hogy egyre lassabban müködik. A következök az okok: fb-re egyre többen jelentkeznek be, és sokan vannak akik nem használják már. Ezzel az üzenettel kiakarjuk találni, hogy TE tényleg rendszeresen használod e a facebookot. Ezért következö a kérésünk: küldd el ezt az üzenetet minimum 16 embernek. Aki ezt az üzenetet a következö 2 hét alatt nem küldi el, megmutatja nekünk, hogy a facebookját nem használja és lelesz törölve a facebookról, hogy több hely legyen. Tehát küldd el ezt tovább a barátaidnak, és kérd meg öket is, hogy küldjék tovább, hogy a facebookon tudjanak maradni.

Most akkor tovább kéne ezt küldenem? Vagy nem?

Köszönöm


2010. nov. 23. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy r***dt hoax, ami minden közösségi oldalon felüti a fejét, NEM IGAZ!
2010. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. nov. 23. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges tovább küldeni.

A facebook nem foglalkozik ijenekkel főleg hogy nekik az az érdekük hogy minnél tobben legyenek a facebookon.

2010. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is kaptam egyilyet,szerintem is hülyeség (ha valakit letörölnek szóljon:D)
2011. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ez egy nyomi körüzenet :D


én az égvilágon senkinek nem küldtem tovább,mégis fentvagyok még :))

de amúgy mindig kitalálnak egyesek ilyen hülyeséget ... pl nem rég mindenki azt küldözgette hogy egy kislány éjszaka megjelenik az ágyamnál ha nem küldöm tovább és asszem belefolyatja a szemcsuláját vagy mijét a szmba -.-

ezek csak hülyeségek :))

13L

2011. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan, ilyenekkel kár foglalkozni is >.< Vannak, akik marhára unatkoznak :D
2012. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!