Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Firefox 3. 0 másoknál is...

A Firefox 3. 0 másoknál is akadozik?

Figyelt kérdés
Telepítettem a laptopomra a Firefoxot,és azóta ha azzal nyitok meg bizonyos oldalakat -pl:HotDog.hu-az egér lelassul,szaggatottan ugrál,az oldal görgetése egy szenvedés,akadozva,darabosan megy csak.Az oldalsó görgető sávot szinte képtelenség mozgatni,olyan az egész mintha le volna fagyva.Mindenkinél ilyen ,vagy csak én rontottam el valamit? Ha visszaváltok Internet Expl.-re, vagy a Chrome-ra ,azzal hibátlanul működik az előbbi oldal is.Amúgy tetszene a Firefox,de ha ez a hibája nem javítható, akkor inkább letörölném.Előre is köszönöm ,ha valaki tud segíteni.
2009. jan. 12. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem leszóltak egy számtech. oldalon, amikor ezt panaszoltam, mondván, hogy az én gépem rossz. Pedig nem, mert csak bizonyos oldalaknál fagyott le folyton, de mivel azok pont fontosak voltak, én végül visszaraktam az előző verziót, és azzal jól megy. (Évek óta FF-t használok amúgy és nem kívánok visszatérni IE-hez.)
2009. jan. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyritkán előfordulhat ilyen. Különösen a nem Firefoxra optimalizált oldalakkal. ... Bár olyan alig van már. Ha meg Crome alatt megy, akkor Fox alatt sem szabadna, hogy baja legyen. Fura. :S
2009. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Letöröltem a FF 3-t,föltettem a FF 2-t és azzal hibátlanul tudtam görgetni minden oldalt.Megint föltettem a FF 3-t és újra belassult az egér is meg a görgetés is.
2009. jan. 12. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:
FF 3.0.5 Frissítsd :) Nálam 3.0.2 vel tökéletesen megy :)
2009. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jól értelek ? A 3.0.5-ről frissítsek 3.0.2-re ?
2009. jan. 14. 05:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemmm (: Fordítva . Avagy nem fordítva. Csak frissítsd fel
2009. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!