Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honfoglalón egyik felhasználó...

Honfoglalón egyik felhasználó láthatja másik adatait?

Figyelt kérdés

Honfoglalóztam. Egyik kérdésnél (Bp. melyik kerületében van valami) helytelen választ adott az egyik játékos, én a chaten pedig kijavítottam, megírtam hogy az az xy. kerületben van. Semmi genyóság vagy valami jobbító szándékkal szoktam.

Erre a 3. játékos elkezdett k.anyázni, meg ci.gány pesti-zni nekem. persze nekem sem kellett több...

Erre végül mielőtt kilépett:

Na majd holnap legyen nagy a szád, tudom ki vagy, holnap találkozunk!

Na de ezt a nickem senki nem ismeri, 3 napja regeltem.

Ki a tö.köm volt ez? Láthatja az adataim?

Vagy csak sulinetes szájkarate?

Nem mintha nagyon bexarnék tőle, csak érdekel...


2010. nov. 16. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
IP-címed alapján lehet.. de csak a várost sőt még azt is néha pontatlanul xD.
2010. nov. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,


Amikor én regisztráltam, másfél éve kb., akkor csak várost nemet és kort kellett megadni, de ezek sem voltak kötelezőek. Szóval ha neked is így volt az adatmegadás pár napja, akkor maximum ennyit láthatnak nálad is.

Az IP cím alapján viszont tudhatják(de nem olyan egyszerű**). Ha rögtön, azaz még játék alatt mondták, akkor szerintem csak blöfföltek. Mert kijavítottad a kerületes válaszát, és akkor azt hitte Pesti vagy, de nem tudhatta biztosan.


**azért nem olyan egyszerű (nekem rögtön 3 dolog ugrott be), mert:

- egy átlagos netező maximum a városodat tudja meg, és még azt sem 100%-osan biztosra.

- egy kicsit képzettebb, vagy informatikában elmélyültebb egyén már többet is elérhet, de nem hinném, hogy az ehhez értő emberek, hivalkodnak a tudásukkal. Ők inkább titokban intézik az ilyen kémkedéseiket.

- a rendőrség előtt pedig nincs titok, de nem hinném, hogy annyira ráérnek játszani és talán ők sem dicsekednek a munkában használatos szoftvereikkel.


Ha meg nagyon parázol az ilyen alakoktól, akkor használj proxit, én suliban mindig anonim proxival neteztem (ennek egyik előnye a névtelenségen kívül; a letiltott oldalak is betöltődnek). Viszont alaposan váaszd meg a proxit, nehogy nagyon visszafogja az internetedet.


Szia, és no para, szerintem csak blöfföltek :))

2011. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most látom csak, hogy már egy éves a kérdés. :D

Végül is mindegy, a lényeg ugyanaz.

2011. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!