Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezen az új MSN-en hogy lehet...

Ezen az új MSN-en hogy lehet nevet változtatni?

Figyelt kérdés

[link]


(itt az msn-em)


Arra lennék kíváncsi, hogy hogy lehet megváltoztazni a nevet, úgyértem az "MSN-es" nevet, azaz nem az igazi nevet, hanem pl.: Nyuszikaa, Katika, Cukorfalat...stb

Segítenétek? :) köszi


2010. nov. 14. 16:58
 1/5 anonim válasza:
A neved mellett van egy lefelé mutató nyíl, és ha lenyitod, akkor megjelenik egymás alatt egy csomó minden, és ott van az is, hogy megjelítendő név módosítása. Ott tudod megváltoztatni.
2010. nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de én még csak nem is látom a nevem :( vagyis nem azt látom, amit a többike is, csak az igazi, saját nevem


de azért köszi

2010. nov. 14. 17:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy egy csomó mindenre van billentyű parancs is, erre is van? Ha van, elmondaná valaki?
2010. nov. 14. 17:20
 4/5 Fkris válasza:

Már enm azért, de miért enm jó az igazi neved?

Miért job az ha kicsicicuskamacskaegér(L)(K)?

Amúgymeg belépsz arra az e-mail címre ahol vagy( hotmail, freemail sötöbö) és ott megváltoztatod a felhasználó nevét arra amire szeretnéd, és az MSN ed en is az a név fog megjelenni.

2010. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1.mert nem szeretem a nevem

2.mert inkább a becenevemet írnám ki


amúgy köszi, de hát ott sem tudom hogy kell..:(

a régi msn-en tudtam, de apu letöltötte nekem ezt, és nem tudom mit hogyan..

2010. nov. 14. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!