Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone mobilinternet:...

Vodafone mobilinternet: valaki leírná szóról szóra, hogyan tudom megváltoztatni, hogy a képek minőségét ne rontsa a szoftver?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít, és hiába olvasok egy csomó fórumot magyarul, angolul, sehol nincs leírva, hogy pontosan mit is kell csinálni. Nem értek hozzá...
2010. nov. 11. 19:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bocs, ha megvan valahol a stick doboza, abban benne volt a leírása. Ha nincs meg és ahogy leírtam, nem megy, akkor hívd a 1270-et és 5-ös gomb a mobilon (műszaki segítségnyújtás) élőben is elmagyarázzák. Ülj a géped elé, lediktálják.
2010. nov. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, kedves utolsó válaszoló! holnap első dolgom lesz kipróbálni, amit leírtál. :) remélem, működik. jó éjt!
2010. nov. 16. 00:28
 13/14 anonim ***** válasza:

ennyi a "trükk ":

Kétféleképpen lehet beállítani a kapcsolatot .

-Egyik : hibátlanok a képek - ha ez van neki beírva : APN:vitamax.snet.vodafone.net

-Másik : rossz minőségűek a képek - ha ez van neki beírva : APN:vitamax.internet.vodafone.net

2010. nov. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem Internet Fix-em volt (most váltottam Internet Édenre). Mindig APN internet.vodafone.net volt és van beállítva, tökéletesen megjeleníti a képeket, videókat, filmeket szélessávon. Egyébként a másik lehetőség: APN standardnet.vodafone.net. USB modemmel (stick) ezek a beállítások.
2010. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!