Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone mobilinternet:...

Vodafone mobilinternet: valaki leírná szóról szóra, hogyan tudom megváltoztatni, hogy a képek minőségét ne rontsa a szoftver?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít, és hiába olvasok egy csomó fórumot magyarul, angolul, sehol nincs leírva, hogy pontosan mit is kell csinálni. Nem értek hozzá...
2010. nov. 11. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

" Nem értek hozzá... "

Hát ez baj ,mert így még segíteni se könnyű.

2010. nov. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ha valaki leírná nekem pontosan, mit kell csinálni vele, akkor meg tudnám csinálni és talán meg is érteném. de így nem segítettél nekem semmit... :(
2010. nov. 11. 19:34
 3/14 anonim ***** válasza:
A képek minőségét a mindenkori elérhető sávszélességhez állítja a program. Nem tudsz ellene tenni.
2010. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Amit a 19:48 írt az nem igaz .

Kétféleképpen lehet beállítani a kapcsolatot .

-Egyik : hibátlanok a képek

-Másik : rossz minőségűek a képek

2010. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm. és mit állítsak át és hol, hogy jó minőségűek legyenek a képek?? már a hajamat tépem, nagyon ideges vagyok...
2010. nov. 11. 20:05
 6/14 anonim ***** válasza:

Lány vagy ? Mert akkor másképp kell segíteni.

De kezdjük : mivel veszed a vodanetet ? (teló ? usb stik ?)

2010. nov. 12. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
stickem van.
2010. nov. 13. 18:43
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is itt lesem a tanácsokat, de csak nem ír a válaszoló.

Milyen csomagod van? Az a bizonyos "stick" az egy antenna is. Ha magasabbra teszed, vagy áthelyezed, javulhat a vétel Lehet kapni hosszabbítókábelt is hozzá, és kilógathatod az "antennát" a szabadba. ( vigyázz a beszedésnél, ne akadjon el, mert leeshet, és egy szarka huss, elrepül vele:D) Betonfal, vagy bármilyen fal leárnyékolja

2010. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de eddig jók voltak a képek. egyszer kérte a pint, elfelejtette, nem tudom miért, mikor ki volt pipálva, hogy megjegyezze, és onnantól kezdve sz.r minőségűek lettek a képek. pedig már 2 éve használom ezt a vackot. usb stick, voda mobilnet. eddig semmi gond nem volt vele...
2010. nov. 15. 22:25
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem három éve van ilyen netem, stick másfél éve. Semmi gondom nincs a képekkel, szerintem ez nem a szélessáv. A legjobb, ha mindenhonnan letöröd a szoftverét és újra telepíted. Teljes uninstall után kiveszed a SIM kártyát, aztán bedugod a a sticket az USB portba. Feltelepül, SIM kártyát csak akkor tedd bele, ha kéri. Utána állítsd be a szélessávra (HSDPA) és ne állíts be PIN kódot. Szélessáv beállítása: Ablakában bal oldalon Kapcsolatkezelés, szerkesztés, új, Vodafone 3G, Egyéni APN: internet.vodafone.net, DNS1: 80.244.97.30, DNS2: 80.244.96.1. Utána Eszközkezelés, kattints a stick nevére (pl. 3565), 3G kizárólag. Ez a valódi szélessáv. De mindezt net nélkül kell beállítani, aztán Kapcsolódás.
2010. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!