Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vaterán mit jelent az, hogy...

Vaterán mit jelent az, hogy "Levélként, előre utalás után"?

Figyelt kérdés
Kezdő vaterás vagyok, és megrendeltem egy egy terméket. Mivel sürgetett az idő, gyorsan kellett cselekednem. A "Levélként, előre utalás után" azt jelenti, hogy a pénzt előre küldöm? Honnan tudhatnám, hogy hova kell küldeni a pénzt? Vagy előtte fel veszem a kapcsolatot az eladóval?
2010. nov. 7. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor az aukció lezárul megkapjátok egymás elérhetőségét (telefonszám, e-mail cím) sokan küldenek automatikus értesítőt (én is így szoktam) amibe le van írva, hogy hová kell utalni a vételárat. Ha ez nincs, akkor levélben lehet érdeklődni.


Ha megvan a számlaszám, akkor utalod a vételárat+postaköltséget és ha odaér a pénz, akkor küldi a csomagot az általad megadott címre.

2010. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ok, köszi :)
2010. nov. 8. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!