Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az IE8 (internet exporer8)...

Az IE8 (internet exporer8) -nak, hogy lehet beállítani a letöltött fájlok mentési helyét?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

idézet

""

A letöltött fájlokat hová menti a rendszer?


Fájlok letöltésekor a Windows többnyire a Letöltések mappába menti el azokat, amelyet a saját felhasználói neve alatt talál a users mappában, azon a meghajtón, amelyre a Windows rendszert telepítette (például C:\users\az Ön neve\letöltések). A fájlokat mentésükkor egy ettől eltérő mappába is mentheti. Alapértelmezés szerint a különböző típusú fájlok külön-külön mappákba kerülnek mentésre. Ha például jobb gombbal rákattint egy képre egy webhelyen, majd kiválasztja a Kép mentése másként parancsot a menüből, a kép alapértelmezés szerint a Képek mappába kerül mentésre. Ha nem biztos abban, hova lett elmentve a fájl, a Start menüből indíthat keresést.


""


[link]

ezt itt olvastam.

2010. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Firefoxom van, ott is van ilyen, hogy Letöltések mappa, de jobban szeretem, ha az Asztalra menti. Beállításokban keresd.
2010. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!