Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez a Linked in mire jó?

Ez a Linked in mire jó?

Figyelt kérdés
Értem, hogy ez is egy közösségi oldal, lehet rajta ismerősöket keresni. De miben tud többet, mint mondjuk a facebook?
ma 09:50
 1/3 anonim válasza:
0%
Arra, hogy mindenki hazudozzon a szakmai kompetenciájáról és fényezze magát. A semmirekellő, semmihez nem értő lusta HR-es meg ezeket túrja, aztán onnan hívja be az embereket állásinterjúra.
ma 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten munkaerőpiaci felület, nem a haverokat és ismerősöket jelölöd be rajta, és shitposztolsz. Értelmezd úgy, mint a szakmai önéletrajzod élő online verziója, + kapcsolattartás másokkal munkaügyben.
ma 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bővebben?

Évek óta regisztráltam, alapadatokat kitöltöttem, de nem igazán használom. Néha kapok e-mail értesítést, ha fent van egy ismerősöm. De ennyi.

Ez most állás keresésre jó? Vagy minek? Ha az önéletrejzom reklámozására és idegen HR-esek ezt böngészgetik, honnan tudják hogy én az ő cégükhöz akarok menni dolgozni? Meg ha nem is akarok munkát változtatni, akkor valahogy le kellene töröltetnem magam? Még soha nem kerestek meg onnan, hogy állást ajáljanak. Amikor váltottam, mindig konkrét hirdetésre jelentkeztem, vagy személyes ismerettség alapján ajánlottak állást.

ma 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!