Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most ez hogy van??????

Most ez hogy van??????

Figyelt kérdés
sziasztok egyszerre tőbb kérdésem lenne. az első az hogy ugye már nem jo atelefonom és uggye most kaptam rokonaimtol egy laptopot és hát nem nagyon értem mik vannak benne meg hogy milyen funkciok na mind1. és ugye én csak googlen tudok intézni mindent és ugye leg többször szórakozésra használom meg mind1 de van ugye tiktok instagram stb azokat nem tudom le tölteni mert van az a nyavajás microsoft alkalmazás vagy micsoda és én csinaltam egy uj profilt mert ugye nekem nem volt meg microsoft fiokom na es akkor hogy töltsem le a hasonló alkalmazásokat????mert ugye ha böngészőből töltök le valamit akkor az mindig a böngészőben nyílik meg. na és én sajátot akarok és a saját alkalmazásba nyiljon meg na de mind1. mert ugye van ez a hülyeség hogy igazolni kell h nm vagyo robot és ugye amikor azt a feladatot csinálom akkor olyan ideg feszito mert jol oldom meg meg minden de akkor is azt irja ki hogy hibas stb. meg hogyha a hallott szöegértést kell csinálni akkor azt sem tudom hogy mi az mert ugye az angol értek egy kicsit az angolhoz de ez nagyon nehéz esetleg másik megoldás hogy regisztráljak vagy valahinnan le tötsek alkalmazásokat mert már utálom hogy folyamatosan meg kell nyitni aa googlet na mid1. 2. kárdás ugye mondtam mér hogy laptopon vagyok és ugye van a facebook messenger ott miért nm lehet képet vágni meg jegyzetet ki rakni ki írni mert telefonon simn kehetett na sziasztok ja és hogy nm mindig rakok hekyesirasi jelet a mondat utan ne mereszeljetek be szolni!!!!!!!!!!!!!!
tegnap 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

"ne mereszeljetek be szolni"

Ha nem lehet értelmezni mit akarsz mondani, akkor egyszerűen nem fognak válaszolni. És még csak nem is abba kötnek bele, hogy 11-szer írtad le az "ugye" szót. Örülj, hogy egyáltalán válaszolnak egy ilyen összehányt szövegre, nem még te szólsz be.


Egy számítógépen jellemzően nincsenek telefonos alkalmazásokhoz hasonló, ott a weboldalt kell megnyitni. Ha az a bajod, hogy nincs minden egyes oldalnak külön kis ikonja amit elindíthatsz, akkor kapcsold be a böngésző könyvjelző sávját, és húzd be a weboldalak linkjét könyvjelzőként. Vagy add hozzá a kezdőképernyőhöz amit induláskor látsz a kis ikonokkal.


Az a része, hogy a webes felület nem úgy néz ki és viselkedik mint egy mobilos alkalmazás, azzal nem tudsz mit kezdeni. Meg kell szokni és tanulni.

tegnap 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"sokan vannakmég akik nm raknak iras jelet "


Tehát ha más a kútba ugrik, akkor mész utána. Gratulálok kisfiam.

tegnap 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bekötötték a putriba az internetet vagy mi történt? 16 sorban gyalázod az anyanyelved, de ne merészeljen senki beszólni? :D
tegnap 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!