Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most az archive.org nem...

Most az archive.org nem működik, s megszűnt a www.allmusic.hu. Mi a teendő, ha valaki kíváncsi, hogy nem nevezetes magyar albumokon milyen számok vannak?

Figyelt kérdés
tegnap 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott van példának okáért a [link]
tegnap 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Balázs, könyörgöm engedd már el ezt a wikipédiás nevezetes link mániát. Végleges tiltást kaptál és nem fognak visszaengedni. Ha színes linket látsz akkor tekerj tovább.
tegnap 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Válasz a 2-esnek: a végleges tiltás ugyanolyan, mint ha én megbüntetnék valakit azért, mert 3 éves korában valami rosszat csinált, s nem érdekelne, hogy most mennyi idős. Nem érdekelne az, hogy ő akkor még kicsi volt, akkor is megbüntetném.
tegnap 16:26
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Ebbe inkább bele se menjünk. Sokáig tűrték amit művelsz, és azután sem változtattál rajta, miután korlátoztak majd tiltottak. Amikor további fiókokról regisztráltál már a tiltás után, akkor is ugyanazt folytattad amiért tiltottak.

Nincs igazságtalan büntetés, te pedig nem tanultál az egészből semmit. Te elhatároztad hogy a piros linkekből kéket csinálsz, és azt bármi áron meg akarod valósítani, hiába tiltják a szabályok, hiába kérték hogy ne csináld, hiába korlátoztak, és hiába tiltottak.

Ne takarózz azzal, mintha egyszer rád szóltak volna és utána tiltottak is, és emiatt nem adtak esélyt változásra.

tegnap 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Válasz a 4-esnek: azt megtanultam, hogy amiket törlési megbeszélésre jelölnek, azok nem nevezetesek. Amit viszont eddig még a kutya nem hozott létre, arról nem tudom, hogy nevetezes-e vagy nem.


10 évig akkor kaptam figyelmeztetést, amikor túl rövid cikkeket hoztam létre. Ha nem azonosítanának Balázs6-tal, akkor a témákat egyszer hoznám létre, s ha törlési megbeszélésre jelölik, akkor tudom, hogy azok nem nevezetesek.

tegnap 16:38
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Már abban is hibás a gondolkodásod, hogy az archive.org-ról akarsz információt beszerezni, törölt oldalak mentéseire hivatkozva. Attól garantáltan nem lesz nevezetes valami, hogy egy véletlenszerű fórumon írtak róla valamit; és már az a fórum sem létezik néhány mentési képen kívül.


Akkor nevezetes valami, ha valamilyen nagy, elismert, működő oldal élő adatbázisában szerepel, mint jóváhagyott információ. Ha valami ott nincs, akkor nem lesz nevezetes, ennyire egyszerű.

tegnap 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Viszont ha valaki a Wikipédia helyett a www.allmusic.hu-t nyitotta meg, ott megnézhette, hogy a nem nevezetes magyar albumokon milyen számok vannak.

Előfordul, hogy valakit nem csak a nevezetes magyar albumok érdekelnek, hanem az összes.

tegnap 16:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem fordul elő.
tegnap 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Válasz a 8-asnak: és ha valaki pl. arra kíváncsi, hogy milyen számok vannak az Omega Titanium című válogatásán?
tegnap 17:06
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az beírja a google-be.
tegnap 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!