Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valakinek van paypal-os...

Valakinek van paypal-os internetes számlája?

Figyelt kérdés
Én regisztráltam és levonta a 400ft és azt írták h valami 4 jegyű kódot kapok amivel tudom aktiválni a paypal-t.És azt írta h az a 4 jegyű kód a bankszámlám mellé fog megjönni. Ez igaz vagy hogy megy?
2010. nov. 4. 09:26
 1/5 A kérdező kommentje:

Így jobban meg van fogalmazva:


Regisztráltam elfogadta a kártyámat is levonta a 400Ft ot de sehol sem találom azt a 4 jegyű kódot a bankban azt mondták h nincs levonva a 400ft csak zárolva megkaptam az ehavi kivonatot és semmi sincs rajta sehol sem találok 4 jegyű kódot és a bankban csak bután néztek rám h mi az a PayPal :S

2010. nov. 4. 09:44
 2/5 A kérdező kommentje:
Az elöbb olvastam,hogy a 400ft-ot 2 hétig zárolja majd levonja és akkor jön meg a 4 jegyű kód?
2010. nov. 4. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges így regisztrálni a kártyád, mert csak nagy összegű befizetésekhez kell ez a megerősítés.

A 400 forintot a sikeres regisztráció után jóváírják.

Én nem szeretem így tárolni a kártyaszámomat sehol.

2010. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hintalow ***** válasza:

Akkor töltögesd a paypalodat top-uppal, ami egy rémálom :)


Kérdezőnek: a 4 jegyű kódot meg tudják nézni bankfiókban, telefonos ügyfélszolgálaton, miután lekönyvelték (pár nappal a megtörténte után) már látszik netbankon is, illetve a számlakivonaton is látszani fog.

2010. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Akkor töltögesd a paypalodat top-uppal, ami egy rémálom :)"


Nemtom, sokszor fizettem már Paypallal a fenti regisztrálás nélkül.

Éves szinten 252000 forint a limit. Nekem bőven elég.

2010. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!