Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bejött már valakinek a Club...

Bejött már valakinek a Club Asteria internetes vállalkozás?

Figyelt kérdés
Eléggé kecsegtetnek különböző ajánlatokkal és papíron, logikatilag egy laikus számára stimmel a dolog. Volt már dolgotok a céggel?
2011. márc. 28. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem bejött. December 30-án regisztráltam. Jelenleg havi 40.000Ft a jövedelmem belőle. Előtte elég sokat nyomoztam utána. 1 csomó szolgáltatás van még benne amit legtöbben nem is ismernek. Az Alapító tagok is neves cégeket képviselnek és több könyvük megjelent amit az amazonon meg lehet venni. Én reálisnak és korrektnek tartom.


A weboldalamon megpróbálok mindnél több infót gyűjteni róla.


[link]


És az is hogy naponta már 3000-en csatlakoznak elég biztató. Nemsokára eléri a félmilliós tagságot.

2011. márc. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mint bármelyik piramisjáték. Keveseknek bejön, sokaknak nem. A kevesek kapják meg a sokak pénzét.
2011. márc. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hány ember van még alattad, hogy 3 hónap után 40,000 FT-ot kaszálsz?
2011. márc. 29. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!