Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert leteznek ilyen oldalak?

Miert leteznek ilyen oldalak?

Figyelt kérdés
par napja instan szembesultem egy olyan oldallal melynek temaja megserult nokrol keszult videok posztolasa. voltak durvabbak is gore szinten. a ferfiak a kommentekben (mar ha ezeket a turos makk alakokat annak lehet nevezni) boldogan irogattak hogy barcsak meghalt volna stb. nem ertem hogy lehet ennyi beteg ember. vagy csak unalombol irogatjak, inceleskednek? megdobbento mennyi ilyen oldal es kovetojuk letezik es ez csak az instagram

tegnap 23:18
 1/5 A kérdező kommentje:
ennyi mentalis beteg elne kozottunk?
tegnap 23:19
 2/5 anonim válasza:
Nagyon sok sajnos
ma 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván azért léteznek, mert (sajnos) van célközönség. Én ugyan csak hallok ilyenekről (nem kifejezetten nőket ért erőszakról, vagy akár súlyos baleseti sérülésekről) néha, de így is felháborít. Amelyik kvázi illegális, azzal sem nagyon tudnak kezdeni semmit, mert ha le is tudják szedetni a szerverről, átmennek máshova, másik, lazán szabályozott országba, ahogy elképzelem.
ma 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy több az ilyen elmebeteg, csak jobban szem előtt vannak, meg mivel már nincs Lipótmező, szabadon mászkálnak.
ma 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Ez szerintem hülyeség, nem feltétlenül elmebetegek, vagy ha azok is, nem annak a tünete. Ráadásul nem is korlátozódik Magyarországra.
ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!