Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg léteznek ilyen szarház...

Tényleg léteznek ilyen szarházi lehúzós oldalak? (Telefon függetlenítés)

Figyelt kérdés

Egy telefont akartam függetleníteni ezen az oldalon:


mobileunlocks.com


Tehát kifizettem bankkártyával 13 usd-t. Mondom fasza várom a kódot.

Erre jön az oldalon egy "final payment 44 euro" üzenet.


(Ez google translate-val fordítottam)


"Szia!


Köszönjük, hogy magyarázatot kért vásárlási folyamatunkról. Weboldalunk Rendelési összesítő oldalán (fizetés előtt) szerepel a végleges feloldáshoz szükséges fizetés (lásd a mellékelt képet).



Az ok, amiért előrendelési alkalmassági ellenőrzéseket kínálunk – az iparág számos cégével együtt –, hogy nem akarjuk, hogy az emberek hatalmas összeget fizessenek előre, azzal a kockázattal, hogy nem kapnak meg semmit. kétlépcsős fizetést hajt végre a feloldásért, amely a legtöbb ügyfelünk számára jól működik. Kétlépcsős végrehajtása biztosítja, hogy alkalmassági ellenőrzéseket hajthassunk végre a telefonján, és megbizonyosodjunk arról, hogy a megfelelő hálózaton van, nincs feketelistán, a megfelelő modell, ellenőrizzük a szerződés állapotát, és megbizonyosodhatunk arról, hogy nem lépte túl a feloldókód próbálkozásait."


Most nem is az az 5000ft átszámítva ami fáj mert bele kalkuláltam hogy nem biztos hogy működni fog...de könyörgöm kik üzemeltetik ezeket az oldalakat? Tényleg nem érné meg jobban ha simán 13 dollárért oda adnák a feloldó kódot és akkor legközelebb is ide jönnék ha ilyen jellegű problémám van? Teljesen nyilván való hogy a palimadarakra utaznak. Ez egyáltalán törvényes?


2023. dec. 4. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Ha az apple nem tud ilyet akkor egy cég név nélküli oldal tud?

Nyilvánvaló, hogy kamu, de azért dühös vagy :DDDDDDD

2023. dec. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"Ha az apple nem tud ilyet akkor egy cég név nélküli oldal tud?"


Milyen apple? Ez egy régi készülék. Korábban is pár éve használtam már ilyen oldalt ugyan ennél a típusnál és működött. Tehát nem igaz hogy nem lehetséges. Persze hogy valamilyen szinten dühös vagyok, de látom azért te örülsz neki :DD Ennél nagyobb örömöd ne legyen.

2023. dec. 4. 23:15
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
A szolgáltató ingyen és bérmentve köteles függetleníteni a telefont.
2023. dec. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Abban az esetben is ha nem én vettem újonnan? Tehát nem tudom igazolni hogy az enyém mivel már én vagyok a második tulaj.
2023. dec. 5. 00:23
 5/11 A kérdező kommentje:

telenor:


"Az azonosításhoz szükséges dokumentumok.

Szerviz által végzett készülékcsere esetén a cseréről kapott igazolás vagy jótállási jegy bemutatása, amennyiben a készülék IMEI számában módosítás történt.

Meghatalmazás vagy ügyfélszintű jelszó, amennyiben nem a tulajdonos végzi a függetlenítést."

2023. dec. 5. 00:26
 6/11 A kérdező kommentje:

"A készüléket nem én vásároltam/használtan vettem, milyen feltétekkel oldható fel a hálózati korlátozás?

A készülék korlátozás feloldása az előfizető kérésére végezhető el díjmentesen, ha az igénylő igazolja a készülék eredetét (a Telenortól a vásárláskor kapott szerződéssel vagy jótállási jeggyel)."

2023. dec. 5. 00:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Előbb kell a váleményeket olvasni:

[link]

2023. dec. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, léteznek. Belefutottál egybe, nem voltál elég figyelmes és átb..tak. Ezt hívják tanulópénznek.

Az ilyen embereken mindig jót mosolygok... megveszel valami 1000 forintos telefont, mert te vagy a nagy alkudozó, a nagy spóroló aki mindent mindenkinél olcsóbban vesz meg és mindent lealkudsz és dicsekszel vele. Aztán a végén a számla magasabb lesz, mert van nálad is kapzsibb és szemetebb alak aki meg téged húz le. :DD

2023. dec. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Az ilyen embereken mindig jót mosolygok... megveszel valami 1000 forintos telefont, mert te vagy a nagy alkudozó, a nagy spóroló aki mindent mindenkinél olcsóbban vesz meg és mindent lealkudsz és dicsekszel vele. Aztán a végén a számla magasabb lesz, mert van nálad is kapzsibb és szemetebb alak aki meg téged húz le. :DD"



Te honnan a viharbol veszed hogy kapzsi lennék és lealkudok mindent? Alapvetően semmi közöm ehhez a kofás alkudozás seftelos világhoz, nem hogy dicsekednék vele te szerencsétlen. Én inkább ingyen elajándokozom amire nincsen szükségem. Pont ugyan úgy rühellem az ilyen nyereszkedo cigányokat mint te. Nem is ismersz. Nem szoktam alkudozni sem mert nem az én műfajom. Ha valami kell használtan akkor megvarom míg olyan áron jön velem szembe amennyit hajlandó vagyok érte adni. Ez a telefon még csak nem is ezer Ft volt. Ha valamit mindenképpen be akarsz szólni akkor a balek az találóbb lenne 🤣

2023. dec. 5. 17:36
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem értem az ilyen embereket, annyit tud rólam hogy valamivel éppen pórul jártam, megszívtam stb De mindjárt képes oda is társítani mellé hogy "ahhha, te kapzsi szemét, na látod látod... biztos megérdemelted valamiért te alkubajnok."

És erre áll fel neki a bré


Tényleg nagyon nagy májszter vagyok 😀

2023. dec. 5. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!