Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg léteznek ilyen szarház...

Tényleg léteznek ilyen szarházi lehúzós oldalak? (Telefon függetlenítés)

Figyelt kérdés

Egy telefont akartam függetleníteni ezen az oldalon:


mobileunlocks.com


Tehát kifizettem bankkártyával 13 usd-t. Mondom fasza várom a kódot.

Erre jön az oldalon egy "final payment 44 euro" üzenet.


(Ez google translate-val fordítottam)


"Szia!


Köszönjük, hogy magyarázatot kért vásárlási folyamatunkról. Weboldalunk Rendelési összesítő oldalán (fizetés előtt) szerepel a végleges feloldáshoz szükséges fizetés (lásd a mellékelt képet).



Az ok, amiért előrendelési alkalmassági ellenőrzéseket kínálunk – az iparág számos cégével együtt –, hogy nem akarjuk, hogy az emberek hatalmas összeget fizessenek előre, azzal a kockázattal, hogy nem kapnak meg semmit. kétlépcsős fizetést hajt végre a feloldásért, amely a legtöbb ügyfelünk számára jól működik. Kétlépcsős végrehajtása biztosítja, hogy alkalmassági ellenőrzéseket hajthassunk végre a telefonján, és megbizonyosodjunk arról, hogy a megfelelő hálózaton van, nincs feketelistán, a megfelelő modell, ellenőrizzük a szerződés állapotát, és megbizonyosodhatunk arról, hogy nem lépte túl a feloldókód próbálkozásait."


Most nem is az az 5000ft átszámítva ami fáj mert bele kalkuláltam hogy nem biztos hogy működni fog...de könyörgöm kik üzemeltetik ezeket az oldalakat? Tényleg nem érné meg jobban ha simán 13 dollárért oda adnák a feloldó kódot és akkor legközelebb is ide jönnék ha ilyen jellegű problémám van? Teljesen nyilván való hogy a palimadarakra utaznak. Ez egyáltalán törvényes?


2023. dec. 4. 22:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sikerült vissza szereznem az összes pénzt (kb 20 ezer ft)


Ha valaki esetleg hasonló helyzetbe került, akkor annyit kell tenni hogy a bankjával felveszi a kapcsolatot és elmondja mi történt. Ők a háttér munkacsoportjukkal felveszik a kapcsolatot a másik fél bankjával a helyzet tisztázása érdekében. Meg be kell küldeni minden beszélgetést hogy ők is meg tudják nézni. Nekem voltaképpen nem kellett hogy a bankom bármit is csináljon mert amint megírtam ezeknek a gennyládáknak hogy vagy visszautalják vagy akkor ezt a fenti módon tisztázni kell, akkor azonnal vissza utaltak mindent. Nem gondolom hogy a meleg vizet találtam volna fel, csak ezek szerint annyira mégsem gondolják hogy igazuk lenne hogy a banjuk felé is tolják a kreténségeiket.

2023. dec. 20. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!