Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom a windows jelszavama...

Nem tudom a windows jelszavamat.Hogy kell előkeresni? A mentett jelszavakhoz kéri.

Figyelt kérdés

#windows jelszot nem tudom megtalálni
tegnap 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha elfelejtetted a Windows jelszavadat, itt van néhány lehetőség, hogy visszaállítsd vagy újra.

Ha a Windows-fiókod összekapcsolva van egy Microsoft-fiókkal, akkor a legegyszerűbb mód a jelszó visszaállítása a Microsoft weboldalán keresztül:


Nyisd meg a következő oldalt: Microsoft-fiók helyreállítása

Add meg az e-mail címedet, telefonodat vagy Skype azonosítódat.

Kövesd a lépéseket a jelszó visszaállításához.

Ha helyi fiókot használsz, itt van néhány lehetőség a jelszó visszaállításához:

Windows 10/11 használata esetén


PIN-kód vagy képernyőzár visszaállítása: Ha használtál PIN-kódot vagy képernyőzárat, akkor ezekkel vissza tudsz lépni a fiókba.

Jelszó visszaállítása jelszóvisszaállító lemez használatával: Ha korábban létrehoztál egy jelszóvisszaállító lemezt, akkor azt használhatod.


Ha nincs jelszóvisszaállító lemezed, sajnos a helyi fiók jelszavának visszaállítása nem olyan egyszerű, és szükség lehet egy rendszergazdai fiókra a visszaállításhoz.

Ha van egy másik rendszergazdai fiók a számítógépen, akkor ezzel a fiókkal bejelentkezve módosíthatod a jelszót:


Nyisd meg a Vezérlőpult > Felhasználói fiókok > Felhasználói fiókok kezelése menüt.

Keresd meg a fiókod nevét, és válaszd a Jelszó módosítása lehetőséget.

tegnap 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!