Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudnék csinálni, ha a...

Mit tudnék csinálni, ha a roblox nem hajlandó visszaállítani a fiókomat?

Figyelt kérdés
Ugye a Robloxon belül volt egy olyan figyelmeztetés, hogy 7 napon belül változtassa meg a jelszavát... Én ezt meg is csináltam, de nem tűnt el a figyelmeztetés és hetek óta azt írta, kevesebb mint 1 napom van hogy megcsináljam. Gondoltam valami hiba. Aztán egyik nap a fejlesztők kijelentkeztettek a fiókomból, eltávolították a jelszavamat, és valahogy az e-mail címem se jó ami párosítva volt hozza. Ezek után írtam a supportnak, hogy mi tévő legyek? De nem hajlandóak segíteni, mondván hogy nincs email kapcsolva a fiókhoz. (Ps4 en még bent vagyok a fiókomban) Ezt mondtam is nekik, de nem hajlandóak segíteni. Írtam hogy akkor legalább a robuxot amit vettem vissza adnák? Egy másik fiókomra, erre már 4 napja nem válaszolnak. Mit tudnék csinálni?
ma 08:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!