Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » E-mail üzenet egy ismeretlen...

E-mail üzenet egy ismeretlen angol (XY) nevű nőtől. Az üzenet angolul, Helló (az én nevem) én vagyok az, újra. Azt se tudom ki ez, és, hogy talált rám?! Vírus? Talán csaló? Ilyenről bárkinek infó?

Figyelt kérdés

ma 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ennyiből nem nagyon lehet ezt megmondani. Az is lehet, hogy csak elgépelte az email címed. Most az, hogy "Szia, én vagyok az" nem mond túl sokat. Mindenesetre ne válaszolj neki, lehet csak arra megy, hogy ha válaszolsz, akkor felvesz valamilyen spamelős levelezőlistára.

ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek csaló, adathalász üzenetek.

Én is kaptam már ilyesmiket facebookon, emailben,stb.

Arra pályáznak hogy a sok próbálkozásuk közül valakit be tudnak etetni és megpróbálják kicsalni a bankkártya adatait.

Az ilyen üzeneteket olvasás nélkül törölni szoktam. Neked is ezt javaslom.

ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha leirnád mi az email címe akkor lehet tudnánk is segíteni.
ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered, akkor törlés, spam jelentése.

Nekem is szoktak ilyenek jönni, hogy "találkoztunk tudod a vásárba" :D:D:D Miközben 3000 kilométerre voltam az állítólag helyszíntől :D:D:D

Már eleve nem kell rá válaszolni, adatokat meg végképp ne adjon meg senki ilyeneknek...

ma 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!