Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt be az Instagram...

Miért nem tölt be az Instagram? Belépés után nem akar betölteni.

Figyelt kérdés

Hiába frissítem,akkor sem. Nálatok jó,vagy velem szórakozik?

Sütiket és egyebeket is töröltem már,így sem jó.

[link]


tegnap 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ez telefon vagy gép?
tegnap 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gép...és Firefox böngészőben vacakol.
tegnap 23:10
 3/4 anonim válasza:
Firefox már nem annyira támogatott, az új Instagram frissítéseket nem igazán veszi be, így lehet, hogy azok nélkül el sem indul. Próbáld Chrome-ból, ott biztosan el fog indulni
tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Firefox miért ne lenne támogatva? Egyik legjobb böngésző alapból is. Számítógépről van szó és Windows 11 rendszerről.

Amúgy a Chromet sosem szerettem,nem is fogom. Gép zabáló,bár a Firefox is az,de a chrome pláne. Igaz lenne miből,de kihagyom. Mióta létezik Firefox azóta azt használom,sokall kellemesebb,használhatóbb számomra,mint egy chrome alapú böngésző.


Közben megoldódott a probléma. Egyik kiegészítő kavart be,amit egyenlőre kikapcsoltam.

tegnap 23:57

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!