Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám megoldani ezt a...

Hogyan tudnám megoldani ezt a NAT problémát?

Figyelt kérdés

van egy játék. és az a bajom hogy nem talál szervbereket mert azt írja ki a játék hogy your nat type: strict

na és az lenne a kérdésem hogy hol lehetne ezt a nat-et open-re rakni. légyszives valaki segítsen. előre is köszönöm a válaszokat.


2010. nov. 3. 18:57
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
a tŰzfalat is lekapcsoltam úgy sem megy :S
2010. nov. 4. 18:02
 12/24 A kérdező kommentje:
ja és ha esetleg reset-elek egyet a ruteren az megoldhatja a problémát?
2010. nov. 4. 18:04
 13/24 A kérdező kommentje:
hol tudom megnyitni ezeket a portokat?
2010. nov. 4. 18:07
 14/24 anonim ***** válasza:
Ne nyiss egyelőre portot a routeren... azaz nyiss, mindet :D Ahogy egy előző hozzászólásban volt: állítsd be a DMZ-z (demilitarized zone) a géped IP-jére, itt az összes portot megnyitja neked. Ha így sem megy, akkor az AVG és/vagy Win tűzfala fogja meg a csomagokat. Keress a routeren olyat, hogy UPNP, ez automatikusan nyitja neked a portokat, ha a játék ki akar menni... Öcsémnél így működik, bár neki Linksys a routere.
2010. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
megnéztem a ruteremnél ennél a menüpontnál a dolgokat hogy ,adwance settings-port triggering: és itt egyetlen egy darab port sincs. ez baj?
2010. nov. 4. 18:12
 16/24 anonim ***** válasza:
Az baj, oda kell beállítani azokat a portokat, amiket felsoroltam.
2010. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
az upnp is enable-n van és a dmz-t is átálítottam enable-re és beírtam az ip-met és nem megy :S ja és megfoghatja úgy a windows tűzfal hogy nincs is bekapcsolva? mert le vna tiltva
2010. nov. 4. 18:14
 18/24 anonim ***** válasza:
AVG-t szedd le próbaképpen... Más ötletem nincs. Ha DMZ be van lőve, az azt jelenti h a géped "közvetlen" van kint a neten.
2010. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

trigger port:

trigger protocol:

incoming ports:

incoming protocol:

status:


ezek vannak ott a portoknál most melyikhez melyik. béna vagyok ebben az az igazság.

2010. nov. 4. 18:17
 20/24 A kérdező kommentje:
igazából azt nem értem hogy mi változott mert mondom 4-5 napja smemi ilyen nem kellet állítgatni ilyen upnp me gilyeneket most meg kell. mondjuk előtte voltam lan party-n lehet hogy attól valami megváltozott?
2010. nov. 4. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!