Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a Facebookon valakinek...

Ha a Facebookon valakinek leállítom a követését majd újraindítom később akkor az meg tudja nézni, hogy én követem, vagy kap róla értesítést?

Figyelt kérdés
Régebben leállítottam az ismerőseim követését viszont mostmár csak nettó hírdetések vannak rajta és senkinek a posztját nem látom. Közben meg mondják, hogy ezt v azt megosztották. Viszont nem akarom, hogy ha visszaállítom a követést, hogy kíváncsiskodónak gondoljanak.
szept. 15. 20:47
 1/1 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

Én követek mindenkit, de ugyan azokat látom mint Te. Mára eltávolodott az egész önmagától.

Ismerősökből látsz a legkevesebbet.

Hirdetéses érdektelen emberek, oldalak, reklámok, hírek, stb, stb.

Ha ismerősöd, és újra követed, nem jelez neki.

Nézd meg a messengert is, az is ezernyi lehetőséget kínál, hogy ne tudja a másik hogy elolvasod, online vagy e, le tudod korlátozni, stb, stb, szoval nem fog jelezni.

szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!