Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy működhet ez az oldal,...

Hogy működhet ez az oldal, mennyire kamu? (olachat.app)

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból rákerestem, hogy milyen ázsiai videóchates oldalak vannak, és erre bukkantam, nem tudom hova tenni. Utánakerestem, és semmit nem találtam. Ha bármilyen weboldal gyanús, utánaolvasok, hogy mennyi lehet belőle a scam, de erről nem találtam semmit.


Ez egy weboldal, ahol randomvideó-chatelni lehet ázsiai nőkkel, és teljesen kamunak tűnik az egész. Ha regisztrálsz e-mail-címmel, akkor pár videóchat után rád írnak tucatnyian nők, és teljesen úgy néz ki, mint egy kamu oldal. Aztán pár kör után már előfizetést kér, hogy használhasd a kamera funkciót.


Ez eddig oké, egy sima kamu oldalnak tűnik, de több nővel is beszélgettem, aki bizonyságát adta, hogy nem egy automatikusan lejátszott videót nézek (pl. úgy mutatott a kezével, ahogy kértem, pont akkor, mikor mondtam). Szóval ez egy ügyesebb csalás, ahol van 1-2 valódi nő, aki beszélget veled ténylegesen, mielőtt megadod a kártyaszámod, vagy egy valódi, csak fizetős oldal, vagy mi ez? Azt kizártnak tartom, hogy valódi emberek írtak rám 2 perccel azután, hogy regisztráltam.



szept. 12. 00:00
 1/1 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem élj az igazi életben, de ahogy gondolod...
szept. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!