Ez működhet így?

Figyelt kérdés

Ha csinálok egy saját oldalt, ahová videókat töltök fel, és a tartalmat egy interneten böngésző ember megoszt, akkor annak az embernek az ip címét tudom látni, ha megosztja a tartalmat?


Hallottam ilyenről, hogyha megosztják, amit feltöltöttél, akkor láthatod az illető ip címét? Ilyen van? Az ip címmel egyáltalán mit lehet kezdeni? Ez kitaláció?



2022. jan. 17. 16:40
 1/1 Koplárovics Béci ***** válasza:
97%

"Ha csinálok egy saját oldalt, ahová videókat töltök fel, és a tartalmat egy interneten böngésző ember megoszt, akkor annak az embernek az ip címét tudom látni, ha megosztja a tartalmat?"


Ha ő kitesz a videóhoz egy linket a saját oldalára, csetre, vagy akár ide a gyakorira, akkor nem fogod látni a megosztó IP-címét. Legfeljebb a látogató (a videót megnéző) IP-címét látod (vagy az általa használt VPN-ét).


"Az ip címmel egyáltalán mit lehet kezdeni?"


Te, mint ifj Vér István, kb annyit tudsz tenni vele, hogy leírod és vagy összetéped, vagy kiszínezed. Persze a hajadra is kenheted.

Nem tudod meg az illetőnek sem a nevét, sem a címét, sem az anyja leánykori hajszínét.

2022. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!