Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem sikerül fizetős...

Miért nem sikerül fizetős hirdetést létrehoznom a Facebookon?

Figyelt kérdés
Van egy csoportok, szeretném, ha többen csatlakoznának hozzám, ezért szeretnék hirdetni. Minden jól megy, beállítom a célcsoportot, megadom a rászánt összeget, időt, beállítom a fizetési módot is. Ilyenkor a bankkártya ellenőrzésekor az internet bankomon keresztül megerősítem a kártyát, de a rendszer mégis azt írja ki, hogy a kàrtya megerősítésre vár. 2 kártyával is próbáltam, legalább 10-szer. Nem értem, miért nem fogadja el a banki megerősítést? Mivel ilyenkor a CVC kódot is meg kell adni, már attól is félek, hogy ellopják a kártya adataimat. Szerencsére egyik kártyám sem a rendes főkártyám, nem tudnak róla sok pénzt leszedni. Járt már így más is? Mit tegyek, hogy a kártyát elfogadja a rendszer és hirdetni tudjak?

szept. 6. 16:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!