Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ragaszkodnak görcsösen...

Miért ragaszkodnak görcsösen a "csomagokhoz" a szolgáltatók?

Figyelt kérdés

Nevesítés nélkül, szerintem a legtöbb szolgáltatónál ugyanígy van. Csomagokat adnak, pl "TV+internet" együtt. És ha mondjuk (később akár évek múltán) lemondanád a tévét, azt nem akarják. De annyira nem, hogy "inkább adom ugyanannyiért tévével együtt, mint magában a net lenne de maradjon a tévé légyszi légyszi maradjon". Szinte szó szerint így.

Mi abban a jó nekik, hogy van egy használaton kívüli settop box nálad?

Surveillance eszköz lenne adatgyűjtésre? Vagy csak egyszerűbb nekik, ha nem náluk van tárolva az elektronikai hulladék? Vagy mi a mögöttes oka ennek?



aug. 22. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább őket használd, mint másokat.
aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem a szolgáltatók ragaszkodnak hozzá hanem a csatornák.
aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem adják internet árába az internet+tv csomagot.
aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért, hogy kifizesd azt is, amire nincs szükséged.
aug. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nemrég mondtam le egy szolgáltatónál a neten kívül az összes többit. Szó nélkül 15 percen belül megtörtént.
aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SIDLER22 ***** válasza:

3-as.

Nekünk annak idején a T-Homenál volt előfizetésünk TV-re meg internetre. 3-4 év után meg lett újítva úgy, hogy vezetékes telefon is be lett kötve mellé mert úgy olcsóbb. És valóban így volt. Megnéztük az árakat és ha telefont is kérsz mellé akkor olcsóbb volt a csomag.

aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Telefonnal minimálisan olcsóbb, mert azért kapnak valamilyen támogatást a háttérben, de a tv+internet közül egyiknek a díját sem fogják elengedni. Vodafoneál el lehetett játszani időnként, hogy az ember időnként bement és közölte, hogy szolgáltató akar váltani, akkor hirtelen találtak mindig valami kedvezményt és olcsóbb lett a csomagja. De hogy összevont szolgáltatások közül az egyiket ingyen adják, ilyet még így sem lehetett elérni. A Telekom ráadásul sokkal szigorúbban számláz.
aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7: Velem nem rég történt ilyen eset, hogy az eddigi árán duplagyors netet kaptam csak ne kössem má' ki a tévét, úgyhogy most dupla sávszél és a tévé is maradt ugyanolyan áron, csak "ne kössük má' ki a tévét" :D Fene sem érti. Az első válaszolónak igaza lehet, nade ennyire nagy lenne a verseny?!
aug. 23. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!