Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Redditen, frissen regisztráltk...

Redditen, frissen regisztráltként, tudok kiírni úgy posztot csoportokba (communitiesekbe), hogy minél több ember lássa, vagy kell előbb "valamit" szereznem? Ha csoportba írom, kapnak róla a tagok értesítést?

Figyelt kérdés

Felvilágosítana valaki, hogy hogyan működik redditen a posztolás? Mikor jut el minél több emberhez egy poszt?


Továbbá: tilthatnak olyanért ami nem feltétlen áll szorosan a csoport témájával kapcsolatban? Pl.: Belépek egy olyan csoportba, ami kimondottan a háromkerekű mopedekről szól, de én bedobok egy kérdést egy Harley Davidsonnal kapcsolatban, instat tiltás, vagy azért kapok rá reakciót/választ? :D Bocsi a példáért, jobb nem jutott eszembe. (Nyilván nem provokatív jelleggel írnám be. Csak sajnos máshova nem tudom...)


Bármilyen válasz jól jön, ami a Reddit használatához szükséges és köszönöm előre is, ha írtok választ a kérdésemre.



aug. 19. 03:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Reddit egy olyan közösség ahol a legfurább emberektől egy házi holdra szállást végig vezénylő emberekig mindent megtalálsz. Nagyon büszkék magukra és szét szednek ha rosszat írsz.


Nagyjából hasonló a gyakori hoz, upvote és downvote van. Magyarul fel vagy le értékelhetsz valamit. A subreddit egy speciális alközösségek. Fórumok ahol összegyűlnek az emberek.


Nyilván ha mopedekről van szó akkor ott olyasmi is az elvárás.


Én vigyáznék a helyedben. Ha olyan csoport tagja van akkor nem csak tiltanak egy motoros közzététel miatt hanem felis törik a telefonod!


Na jó csak viccelek :D Túlzás amit írtam. Biztos van motoros subbredit is. Idegen nyelven is akár.

aug. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Van olyan subreddit, ahol van karma limit a posztoláshoz, van, ahol nincs.
aug. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 negativ karma is kell valahova?

van direkt troll reddit?

aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és a privát üzenetet, sokat segítettetek vele!!! Hát akkor megpróbálom majd okosan. 😃
aug. 19. 17:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!