Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Threads posztoknál miért nem...

Threads posztoknál miért nem látom a kommenteket?

Figyelt kérdés
Látom, hogy vannak kommentek egy posztnál, de nem tudom őket elolvasni, mert nem jelennek meg. Nem saját poszt, hanem akiket követek. Vagy nekem is kell kommentet írni oda és akkor láthatom csak?
aug. 18. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem használok Threadset, de ez a Facebook-Instagram egyéb kör egy kalap. Facebookon van, hogy felül elrejt hozzászólásokat mondván, hogy "legnépszerűbbeket mutatja" és kikell választani, hogy az összeset. Lehet ott is ez a helyzet.


Vagy csak szimplán még a tartalom szűrésen nem ment át. Esetleg beállítás miatt elrejti neked, mert kéretlennek gondolja.


Ez a 21. századi digitális cenzúra álcázva

aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 drdraco válasza:
Nálam is uez a helyzet, elég idegesítő. Ha nem láthatom, mi a fsznak mutatja, hogy 22 válasz már volt?
aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, hogyan lesz látható. Ha magára a kommentre kell rákattintani. Ha pl. xy kiírja, hogy: Szerintetek gáz ez a kép? Akkor erre a szövegre kell kattintani és nem a képre, meg alul a komment "buborékra". :)
aug. 21. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!