Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook miert nem tavolitja...

Facebook miert nem tavolitja el a csalo kommenteket?

Figyelt kérdés
júl. 21. 06:56
 1/4 A kérdező kommentje:

Hiaba jelentem. Ilyenek a kommentek “xy vagyok ha a linkre kattint kisorsoljak a legujabb iphone megnyeresere”


Egyertelmuen atveres es csalas, a facebook megse tavoltja el hiaba jelentem

júl. 21. 06:56
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A facebookonak pocsékul megy minden ilyen szűrés. Egyik ismerősömnek ellopták a fotóit, mindenkit megkérte, hogy jelentse a kamu profilt. Ennek az lett a vége, hogy az ő évek óta meglévő profilját tiltották a pár hete meglévőt pedig nem
júl. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Facebooknál a support annyiban merül ki, hogy ha bizonyos kényes témákról igazat írsz, azt törlik, téged meg tiltanak. Semmi mással nem foglalkoznak, hiába jelented.
júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit várunk egy olyan oldaltól, ahol pedofil videók kint lehetnek, és gyilkosságra lehet szítani, de ha kiírtál egy olyat couid alatt, hogy "az oltottak is tudnak fertőzni" , akkor rémhír/álhír terjesztés miatt tiltottak?
júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!