Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú a weblapok betölté...

Miért lassú a weblapok betöltése Vodafone hálózaton?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez a probléma elég régóta jelen van, sokszor hívogattam a Vodát, volt kint technikus is többször de sosem tudták megoldani. A probléma az hogy a weblapok lassan töltenek, sokszor le is fagy időtúllépés miatt. Akad a Discord, a Steam nem tud felhőmentést szinkronizálni és az online fizetések is rendszeresen elakadnak.(Minden böngészőn és minden gépen a házban) Néha néhány órára rendbe jön, de az esetek többségében az egyetlen megoldásom hogy mobilnetet osztok a gépnek usb-n. A válaszokat előre is köszi!

aug. 14. 20:38
 1/4 anonim válasza:
41%
Lehethogy a Telekom jobb. Én tervezek Vodafoneról Telekomra váltani, tv-is meg internetet is.
aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá én is, viszont a Telekomnál 4 rugóval drágább lenne ez a csomag és mivel a Voda birtokolja a régi UPC vezetékeket ezért a Telekomnak csak valahol az utca közepént van kötődoboza és onnan húznák ki, aminek szintén lehetnek hátulütői.
aug. 14. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez... fizetjük az ezres netet, és random böngészni nem tudok, nemhogy komolyabb dolgokat csinálni. Itt a fullos net, és szégyenszemre telefonról osztom a wifit, mert az használhatóbb. Vicc az egész.
aug. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szarakodik a Vodafone, a családban az van. Tartósan rossz, akadozik, várjuk a hűségidő végét.....
aug. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!