Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Yettel otthon netet és tv-t...

Yettel otthon netet és tv-t tudom használni nem a bejelentett lakcímen anélkül, hogy rájönnének?

Figyelt kérdés
az irányítószám ugyanaz lenne, csak pl más lakcímen használnám. A yettel szolgáltató erre rájönne? ha akár egy hónapot is így használnám?
aug. 12. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Ha mobil az otthoni netem, akkor el is vihetem magammal?


Az otthonra kínált internetes megoldások között az OtthonNet abban is különleges, hogy nem csak egy megadott helyszínen használható. Ha időszakosan a nyaralóban vagy belföldi utazáskor szükség van stabil internetelérésre, akkor a szolgáltatást az ún. Bárhol Mód aktiválásával 30 naponként egyszer, tíz napos időszakra bárhova magunkkal vihetjük, ahol áram van, méghozzá külön díj nélkül. További két alkalommal pedig ezt alkalmanként 2000 forintos díjért lehet megtenni, így szükség esetén akár egész hónapban tudjuk máshol használni a szolgáltatást."

aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Yettel TV-t bárhol tudod belföldön használni. Még csak Yetteles net sem kell neki. Másik szolgáltató netjével is működik. Az OtthonNet viszont adott cellához van kötve. Nyílván ha átviszed a 10 méterre lévő szomszédhoz még működni fog, mert ugyanahoz a cellához tud kapcsolódni mint nálad. De ha mondjuk a város másik végébe vagy másik településre viszed, akkor egyáltalán nem is fog működni. Nem lesz rajta neted, hacsak nem aktiválod az első válaszoló által is írt Bárhol módot.
aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanaz a cella fedi le a két címet akkor nem jönnek rá. Ha másik cella fedi le akkor nem fog menni.
aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!