Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mert nem nézi meg senki a...

Mert nem nézi meg senki a videóimat TikTokon?

Figyelt kérdés
Az első fiókommal kiraktam egyszerre 4 videót és 600 megtekintés lett mindegyiken. Utána kiraktam meg egy videót de 0 megtekintés lett, ezért töröltem az összes videót. A második fiókommal kiraktam egy videót hónapokkal később de nem nézte meg senki azt se, pedig minden hastheget beleraktam, és szerinem a videó se lett rossz. Teljesen érthetetlen, olyan mint ha lenne valami a tiktokkal. (Nem privát a fiókom.)

aug. 8. 18:52
 1/5 Szirty ***** válasza:
73%
Küzdeni kell még néhány évig és összejöhet az ha jól csinálod...
aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert ...
aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, bár én nem csodálkozom rajta, mert az enyémek nem jók. Valamelyiken 150 körüli a megtekintés, a legtöbb meg 1000 körüli. De a tiktok alapbol ad úgymond 300 nézőt, és abból vagy von le, vagy hozzáad pontszámot, ami alapján az algoritmus kiszámolja, hogy mennyi embernek dobja fel. Na és egyáltalán nem számít, hogy mennyi ismerősöd van. Azt is nézik, hogy az 300 alap néző hány másodpercet nézett meg belőle, lájkolta-e, fűztek-e hozzá kommentett, megosztották-e stb.
szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha egy-egy provokatív képpel, és szöveggel, ami megosztja az embereket elég nagy nézőszámot lehet elérni. Az ország helyzetét illetően, valami politikai, vagy akár egyszerű témában is, csak az első másodpercben felkeltsd a néző figyelmét, hogy továbbnézze és vagy elámuljon rajta, nevessen, vagy jól felháborodjon és, és késztetést érezzen arra, hogy kommentet írjon a videó alá.
szept. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!