Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez a "plinko"?

Mi ez a "plinko"?

Figyelt kérdés

Alapvetően kammendáré gyanús, hiszen kinek érné meg ingyen egy valag pénzt a zsebembe betolni azért, mert letöltöm és játszom vele. Ugyanakkor lépten-nyomon belefutok.


TUDÁS azaz nem feltételezés és prekoncepció, hanem tapasztali, tudásalapú választ kérek szépen, hogy ez mi, kinek éri ez meg, tényleg jó-e vagy átverés, vagy nem átverés, csak épp nincs esély stb? Mit érdemes tudni róla? (Tapasztalat, nem mendemonda!) köszönöm



aug. 7. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Millió találat van rá, nem egyértelmű miről kérdezel (ehhez képest jó sok feltételed van, hogy milyen válaszokat vársz el).

Talán ez? Itt válasz is van a kérdésre:

https://www.youtube.com/watch?v=2N5uEqOXiIg

aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

" jó sok feltételed van, hogy milyen válaszokat vársz el"


Nem is. Egyetlen egy, hogy valós, tudásos választ szeretnék, nem ezt a ma divatos, hogy "nem is ismerem, de rávágom mindenre, hogy kamu". Mert előfeltevéseket szőni tudok külső segítség nélkül is. Az ember alapvetően azért tesz fel kérdést, mert KONKRÉT és VALÓS infót szeretne kapni, nem feltevést. A linket köszönöm, máris indítom.

aug. 7. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Először lemaradt miről van szó. Utána felhívtam a figyelmed, de még mindig nem linkelted vagy írtad le konkrétan miről kérdezel. Szívesen válaszolnék, ha tudnám mire kell. Mert ha beírom a keresőbe a "plinko" szót, akkor százféle oldal, alkalmazás van ilyen néven. Van belőle online játék, mobilos alkalmazás, weboldal, Plinko, Plinko Master, Plinko 2, Plinko Go, és így tovább.

Gondolom azért, mert egy játék típus (mint pl. pasziánsz), és aszerint vannak mindenféle verziói.

aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem, köszi, adta azt az infót, amit kerestem.
aug. 7. 21:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!