Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történhet ha nCore-on...

Mi történhet ha nCore-on meghívok egy olyan embert aki szabálytalankodik?

Figyelt kérdés
Internetes "ismerőst" hívnék meg, eméletileg sokat torrentezik de azért felkészülnék a legrosszabb esetre is.

aug. 7. 18:49
1 2
 1/14 47. ***** válasza:
61%
Max kitiltanak téged is, de ez elég ritka.
aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt mivel lehet elérni?
aug. 7. 19:01
 3/14 meszike91 ***** válasza:
74%
Szerintem semmi. A meghívottjaim felét kirúgták. Engem csak akkor rúgtak ki amikor inaktív voltam hosszabb ideig, de ha prémiumot veszel ilyenkor is vissza engednek. Nem szép dolog ez tőlük.
aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Régebben akkor dobtak ki, ha arányt csalt az, akit meghívtál. De most már nem kell arányt tartani nCore -on, szóval max annyi lehet, hogy nem seedel vissza mindet, amit kell. Azért viszont csak ő kap büntetést, te nem:) de ha pl meghívót árul, vagy dupla accountot csinál, elméletileg téged azért is elővehetnek. Gyakorlatilag én ilyennel még nem találkoztam, de ez nem garancia semmire.
aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem igazából nem baj ha warn-t kapok, kibírom, csak nehogy tiltsanak. Ilyenkor gondolom nem lehet "visszavásárolni" magam premiummal, igaz?
aug. 7. 22:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Olvasd el nCoreon a Wiki-t, ha nem találod a kérdésedre a választ, írj a helpdesknek egy üzenetet a témában és biztos választ fogsz kapni, nem találgatást.
aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6os: Micsoda ördögtől való ötleteid vannak neked :D:D:D
aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
WIkiben ne volt konkrétan leírva, helpdesknek nem nagyon írnék mivel nem tudom mennyire szabályszerű ha olyat hívok meg akit személyesen nem ismerek (és vele különböző oldalra cserélnénk meghívót)
aug. 8. 20:39
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Meghívót cserélni tilos, elvileg azért is bannt kapsz, de ugye amiről nem tudnak, az nem fáj nekik:)
aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Miért kéne úgy megfogalmazni a kérdést a helpdesknek, hogy nem ismered személyesen?

Segítek: "Sziasztok! Ha meghívok valakit az oldalra, és szabálysértést követ el, én is részesülhetek szankcióban?"

aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!