Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore és hasonló torrent...

Ncore és hasonló torrent oldalakat hogyhogy nem tiltják, vagy büntetik?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essen én is szoktam torrentezni, de hogy lehet, hogy nem lépnek fel ellenük a hatóságok? Köztudott, hogy így nem legális hozzájutni a filmekhez, nem?

jún. 26. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

"Félreértés ne essen én is szoktam torrentezni, de hogy lehet, hogy nem lépnek fel ellenük a hatóságok?"


A hatosagok nem szoktak torrentezni szerinted?

jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Az nCore konkétan külföldi szerveren megy. Ha jól tudom. Egy olyan országban ahol lesz@rják ezt.
jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SIDLER22 ***** válasza:

Az ncore.pro domain például Ukrajnába van beregisztrálva.


De ha jól tudom volt vagy van egy ilyen jogszabály, hogy a jogvédett tartalmakat nem szabad terjeszteni. Nos az nCore lényegében nem is terjeszti azt a tartalmat csak a hozzá vezető utat adja meg torrent fájlok formájában.

Így a hatóságok nem nagyon tudnak vagy tudtak mit csinálni sok esetben.

Nem tudom, hogy ez a jogszabály ma még él-e, de hallottam egy ilyenről is.

Aztán lehet azóta módosították ezt vagy találnak más jogszabályi problémát ezekkel az oldalakkal.

jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kedves Vezető ***** válasza:
Ugyan azért amiért az online filmes oldalak is vannak, némelyik streaming minőséggel egy helyen minden. De ha Én beteszek egy zenét egy videó alá, jön az üzenet hogy "szerzői jogok", stb, pedig csak illett volna a videó alá. :)
tegnapelőtt 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!