Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyobb (több százezres)...

Nagyobb (több százezres) tételt kellene utalnom Paypalon, hogyan oldható ez meg?

Figyelt kérdés
Korábban volt olyan problémám, hogy visszatartotta ezt a Paypal. Nem akarom, hogy megint ez legyen. Jól emlékszem, hogy csak 1 év után lehet nagyobb összeget utalni Paypalról? Tehát, ha legalább 1 éve van hozzáadva kártyám. Mert a baj az, hogy mosta adtam hozzá új kártyát és évekig üres volt, nem használtam, nem adtam hozzá kártyát a Paypalhoz. Valahogy csak meg lehet oldani egy nagyobb összeg (450 ezer forint utalását.) De hogyan? Nem akarom, hogy visszatartsa tőlem a paypal.

júl. 29. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos én ahogy most látom a nem ellenőrzött fiókon van valami limit, de ellenőrzöttön ez nincs, szóval.

[link]

júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Paypal a legdrágább ilyen szolgáltató. Miért nem valami mást (pl Wise, Revolut) használsz?
júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyedül a paypalt ismerem, de valóban eléggé drága az utalás paypalon. Revoluton jobb a helyzet?
júl. 29. 09:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Regisztráltam revolut-ra, de fizikai kártyát nem kértem. A Revolut enged 1200 eurot utalni minden gond nélkül? És az nem gond, hogy fizikai kártyát nem kértem, mert nincs rá szükségem? Csak egyszeri nagyobb összegű utalás lesz. Nincs semmi díja?
júl. 29. 10:03
 5/6 anonim ***** válasza:
júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, elvileg az appnak ki kéne írnia, de itt van angolul, hogy attól függ a díj, hogy kinek hova miben küldöd stb.

[link]

júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!