Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet ilyen lassú netet...

Kedves Vezető kérdése:

Hogy lehet ilyen lassú netet árulni ennyiért Ma ?

Figyelt kérdés

Nekem XXL van az is épületben max 15 Mbit, ami gyakorlatban olyan

1Megabájt körül van.

Borzasztó lassú, a 3G sokkal gyorsabb volt. De ez 2024 ben szerintem elfogadhatatlan:

[link]



júl. 26. 11:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Tanulmány eset vagy.

Azt hiszem az ilyen emberek veszik el sokak kedvét, és lelik örömüket ebben.

További jó kérdéshatósági, ellenőrzési, beleszólós, kötekedős időtöltést kívánok!

Szeretettel.

júl. 26. 13:13
 12/12 anonim ***** válasza:
Van akinek erre van igénye. 5 Mbit bőven elég böngészni, chatelni, képeket és videókat nézni akár FHD minőségben is, az pedig egy telefonon bőven elég. A 3G is ritkán ment 5 Mbit fölé (amíg nem jött a HSPA+, de az már 3,5G), mégis tökéletesen ment rajta a YouTube FHD minőségben. Csak hamar leszívta az adatkereted, mert akkoriban 5 GB volt annyi pénzért mint most az 5 Mbites korlátlan. Én is 5 Mbiten vagyok az egykori Digis csomagban (már nem rendelhető, csak benne ragadtam) és mobilnetnek tökéletes, hogy útközben elérjek fontos információkat, például menetrend, közlekedési hírek, chat ismerősökkel. Otthon meg ott a vezetékes net. A mobilnet nem az otthoni vezetékes kiváltására való, hanem hogy útközben is legyen valami. De ha neked ez kevés, ott a drágább csomag, senki se tiltja hogy előfizess rá, ha neked ez kell. De ki is fogod használni? Egy átlag ember aligha.
júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!