Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet ilyen lassú netet...

Kedves Vezető kérdése:

Hogy lehet ilyen lassú netet árulni ennyiért Ma ?

Figyelt kérdés

Nekem XXL van az is épületben max 15 Mbit, ami gyakorlatban olyan

1Megabájt körül van.

Borzasztó lassú, a 3G sokkal gyorsabb volt. De ez 2024 ben szerintem elfogadhatatlan:

[link]



júl. 26. 11:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


Hihetetlen.

Ráadásul az XXl csomagomat is belassították, szerződés közben árat korrigáltak'. Ilyen se volt még amióta van mobilnet.

júl. 26. 11:28
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Ezt a kérdést egyszer már feltetted:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

és ott elmagyaráztuk:

- Ez mobilnet, és mivel mobilnet rádióhullámokkal terjed. És ha az adótoronyról érkező rádióhullám nem érkezik el a készülékedhez - mert túl távol van, nincs abba az irányba szektorantennájuk, túl jól árnyékol az épület, a készülékedben kis nyereségű antenna/érzéketlen rádiómodul van - akkor az lassú lesz.

- A 4G-s mobilnet komplexebb modulációt használ, mint a 3G, ami zajérzékenyebb.

- A 3G-s időszakban kisebb volt az Internet-penetráció, kevesebben és kisebb mértékben használták a mobilnetet így kevésbé voltak terhelve a cellák.

júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez egy másik csomagra vonatkozó kérdés, olvasni se tudsz, akkor mit kötekedsz. Nem is értem :)
júl. 26. 12:00
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem nonszensz a max 5Mbit 2024 ben 7ezerért, amikor 18 ért tudják adni a rendeset. 5Mbit becsült max a 4K korszakban.
júl. 26. 12:03
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

"Ez egy másik csomagra vonatkozó kérdés"

Lényegtelen konklúzió érvelési hiba. Mobilnetről van szó mind két kérdésben.


"olvasni se tudsz, akkor mit kötekedsz."

Argumentum ad hominem érvelési hiba.


"Nekem nonszensz a max 5Mbit 2024 ben 7ezerért"

Nem max 5 Mbit - egyrészt a Mbit adatmennyiség, nem adatátviteli sebesség (az Mbps - megabit/másodperc - lenne), másrészt az adatátviteli sebességet nagyban befolyásolják a vételi körülmények - a fizikát megerőszakolni meg nem lehet.

júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem tudsz olvasni.

Te vagy a lényegteen , aki itt kötekedik.

5Mbit becsült MAX. Ezt kemény félreérteni.

Ráadásul úgy, hogy szerződés idő alatt lassították be az XXL-t is, és emelték meg kicsit az árát.

Látogass meg édesanyádat inkább, aki megszült egy ilyen kötekedő embert.

júl. 26. 12:14
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

#6: "Nem tudsz olvasni.

Te vagy a lényegteen

Látogass meg édesanyádat inkább"

Továbbra is argumentum ad hominem mocskolódás, fórumképtelen magatartás.


"Ráadásul úgy, hogy szerződés idő alatt lassították be az XXL-t is, és emelték meg kicsit az árát."

Ha ez így történt arról a szolgáltató előzetesen értesített, így volt lehetőséged váltani. Ha nem váltottál, így jártál.

júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szevasz.
júl. 26. 12:41
 9/12 A kérdező kommentje:

Ui:


Az a fórumképtelen, hogy mások kérdésébe belekötsz, butaságokat írkálsz, nem tudsz megkülönböztetni 2 kérdést.

Veled ellentétben igyekszem releváns , talán másokat is foglalkoztató kérdéseket feltenni, értelmes, néha humoros válaszokat adni, hozzátenni ehhez az oldalhoz.

Neked is ajánlom, meglátod sokkal jobb, mint amit idefröcsögtél pl. :)

júl. 26. 12:47
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

"Az a fórumképtelen, hogy mások kérdésébe belekötsz, butaságokat írkálsz"

Semmi belekötés nem volt.

Tényeket közöltem. Ezt a nyafogásod már egyszer megtetted, elmagyaráztuk, hogy a mobiltechnológiának korlátai vannak.


"nem tudsz megkülönböztetni 2 kérdést."

De, a két kérdés teljesen ugyanaz. Lassúnak találod a mobilszolgáltatást és ezen őrlöd magad feleslegesen.


"igyekszem releváns , talán másokat is foglalkoztató kérdéseket feltenni"

Az, hogy nyafogsz, lényegtelen, irreleváns.

júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!