Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan lehet le tölteni...

Tesoekhoevagod kérdése:

Honnan lehet le tölteni vírusokat?

Figyelt kérdés
találtam egy régi hdd-t a padláson, van rajta egy win 7 gondoltam el pusztítom xd, meg tesztelni is jó.

júl. 26. 00:50
 1/7 Kedves Vezető ***** válasza:
34%
Ez gusztustalan, Téged kellene epusztítani.
júl. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért baj az ha vírusokat tesztelek? élő adásokban szerinted mit csinálnak? win 10-et puszítanak:)
júl. 26. 01:33
 3/7 Kedves Vezető ***** válasza:
78%

Ja, Ps5 öket, autókat is törnek szét, stb..

Azokat is meglném, ha nem büntetnének.

Nem hogy odaadnák rászorulóknak ezeket a dolgokat.

júl. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Pirate bay
júl. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fuxoló ***** válasza:

Teljesen igaza van Kedves Vezető-nek.


Ezen kívül kérdező, nem vagy tisztában azzal amit akarsz csinálni, akik vírusokat tesztelnek általában teljesen irányított és elszigetelt környezetben teszik, ha éppen """szerencséd""" van, akkor befogsz egy olyan vírust, ami éppen támadást intéz valami nagyobb dolog ellen, a te gépedet felhasználva.


A kérdésedben levő "xd" még komolytalanabbá teszi az egészet. + A vírus nem csak a te gépedet fogja megtámadni, ha esetleg nálatok, otthon, valaki más is használ számítógépet, a vírus azt is megkaphatja.

júl. 26. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi az a virtuális gép?
júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
épp ezt akartam mondani #6
júl. 27. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!