Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SIM kártyás wifi router/modem...

SIM kártyás wifi router/modem ajánlások?

Figyelt kérdés

Jelenleg csak mobiltelefonos internet előfizetésem van és ezt használom a munkám során ha home officeból dolgozom. Azonban ez elég instabil mostanában. Nagy valószínűséggel a telefonom antennájával lehet a gond, mert az internetelőfizetés nem szabadna ilyen jellegű jelkimaradásokat jelentsen.


Mivel a munkámhoz elég fontos lenne a stabil és gyors internet, gondolkozom azon, hogy vegyek egy kicsi hordozható routert/modemet, amibe bele tudom tenni a telefonom SIM kártyáját és bárhol tudok stabil internetet létesíteni a munkahelyi laptopom számára.


De sose vettem még hasolnót, úgyhogy nem vagyok teljesen biztos, hogy mire érdemes odafigyeljek. Ezekről mit gondoltok?


[link]


[link]


A kettő közül az elsőnél látom, hogy 300 Mbps sebesség a max. amit le tud adni, ebben egyértelműen jobb, mint a második opció.


Bármi egyéb jellemző, amire érdemes figyelnem a kiválasztás során?



júl. 22. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

ne ilyen kicsit vegyél, hanem asztali 4G-s routert.


Kicsit drágábbb, de hidd el, hogy jobban megéri


Pl. Huawei B525 nevű cucc - nekem ilyen van, és stabil.

Ja, és egy ilyennel akár kábelen is össze tudod kötni a routert a géppel, így nem kell még a wifi instabilitásától is "függnöd"



+Ha Telekomos vagy, akkor opció lehet a MultiSIM is

júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, A Huawei B535-öt akartam ajánlani, bár az 525 sem rossz


Itt van használtan:


[link]


Több helyen is ezt ajánlottam, eddig mindenkinél bevált.

júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a javaslatot!


Igazából azért nézegettem azokat a kicsi opciókat, mert fontos lenne, hogy tudjam szállítani hátizsákos utazások során.


De való igaz, hogy a te általad talált eszköz sokkal erősebb jelet tud adni.

júl. 23. 07:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Azok a picik

-Nem igazán erősebbek a telefonnál

-pár óra alatt lemerülnek

júl. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Huawei E5785 hordozható routerem van, ez kb. 8-10 órás üzemidőt nyújt, továbbá tudja az 5 GHz WiFi-t is. Én nagyon meg vagyok elégedve vele, ugyanakkor a fenti válaszolóknak igaza van, ha gyenge a térerő, ez nem lenne erősebb egy mobiltelefonnál. Az asztali routerek igen, tehát gyenge térerőnél inkább ilyen készüléket érdemes nézni, főleg ha fő internetnek kell.
júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!