Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi erősítő mobil hotspot...

Wifi erősítő mobil hotspot internethez?

Figyelt kérdés

Jelenleg csak mobiltelefonos internet előfizetésem van és ezt használom a munkám során ha home officeból dolgozom. Azonban ez elég instabil mostanában. Sokáig azt gondoltam, hogy a lakás falai (panel) az oka, vagy a Vodafoneos internet. De odamozgattam a munkaasztalt az erkélykijárathoz (ahol az egész fal csak műanyag nyílászárókból áll, ergo semmi beton), és lecseréltem a vodafonet, de a probléma továbbra is elő-előfordul.


Úgyhogy azt a javaslatot kaptam, hogy vegyek egy wifi jelerősítőt, de soha nem vettem/használtam ilyesmit, úgyhogy kis segítséget kérnék.


Mire kell figyeljek? Például itt vannak ezek az opciók:


[link]


[link]


[link]


Pl. itt az elsőnél ez 300 Mbps és 2.4GHz. Szóval 5g-t nem fog tudni. A 300 Mbps nem kevés, feltéve hogy a valós sebesség gondolom ennél jóval kevesebb lesz? És ha a mobilnetem mondjuk csak 50 Mbps-t tud, akkor az erősítő is max 50-et fog tudni leadni?


Bármi egyéb jellemző, amire érdemes figyelnem a kiválasztás során?



júl. 22. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a router mellett, műanyagon keresztül is szaggat, akkor vehetsz wifi erősítőket de nem lesz jobb.
júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nem a wifivel van gondod, mivel a mobilt viheted a laptoppal, elég közel vannak hogy ne legyen gond. A problémád a mobil kapcsolattal lesz, azon ilyen eszköz nem segít.
júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor nem kizárt sajnos, hogy a telefonomban lehet a gond :(


Hallottam, vannak SIM kártyás routerek, lehet hogy egy ilyenben lenne érdemes gondolkoznom?


Ez bármilyen SIM kártyával működik, ami mögött van érvényes internet csomag?

júl. 22. 15:32
 4/4 A kérdező kommentje:

Például ezek közül melyik lenne ideális ilyen célra?


[link]


[link]

júl. 22. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!