Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube bevételszerzés lehetsé...

YouTube bevételszerzés lehetséges AI hanggal?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam láttam, hogy igen, de sok helyen olvastam láttam, hogy nem.


Olyan választ szeretnék első kézből, aki TAPASZTALATBÓL TUD BIZTOSAT MONDANI!


Ha te nem ilyen vagy, akkor NE válaszolj!


Köszi!



júl. 9. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a többi követelménynek megfelel a csatornád, akkor igen.
júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Hűha, hát remélem nem baj, hogy válaszolok, mert attól még hogy nem csinálok AI szemetet tartalom címen a youtube ToS-t azért el tudom olvasni.

Csak saját tartalmat tölthetsz fel, aminek te vagy a jogtulaja, AI-t akkor használhatsz ha az AI általál használt forrás vagy a tiéd, vagy szabadon felhasználható. Nincs kategorikusan kimondva, hogy nem használhatsz AI-t.


Content Ownership and Rights: You must have the necessary rights to upload the content. This means that if you're using AI to create content, you need to ensure that you have the rights to any material generated or used by the AI. This includes ensuring that the AI is not infringing on copyrights, trademarks, or other intellectual property rights.

júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Istenem ez egyre szánalmasabb, már úgy akartok influenszelni meg véleményvezérkedni pénzért, hogy a szátokat nem nyitjátok ki?
júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
#3 valószínűleg még a tartalmat is az AI-al iratja meg egy angol nyelvű videó alapján. :D
júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
#2 tos ide vagy oda ez se teljesen állja meg a helyét. rengeted focimeccs, baseballmeccs, film, előzetes, fent van a yt-on évek óta büntetés nélkül. Vannak csatornák ahol 10 000x van feltöltve ugyanaz a short videó.
júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 de most bevételszerzésről van szó. Más jogtulajdonos tartalmai után nem kapsz pénzt.
júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

#3

10-15 éve teljesen normális volt, hogy a videósok nem csináltak magukból közszereplőt. FreddyD maszkot hordott, az Antifaces tagok eltorzították a hangjukat, az arcnélküli manus és Vidman animációkat használt.


Ha én videóznék, én is arc nélkül, torzított hanggal vagy ai-val csinálnám, mert 1. nem akarok közszereplő lenni, 2. a lényeg a tartalom lenne, nem én.

júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kösz a sok unatkozó baromnak akik fenntartják a kérdésem! :D


És köszönöm a NORMÁLIS embereknek a segítő válaszokat is!


Utolsó: Így igaz! Csak a sok tiktokon beszopódott díszb.z.i ezt fel sem bírja fogni.

De ilyen ez, amikor alapból átlag alatti IQ-val születik valaki, de még tovább pusztítja az agyát pl. tiktokkal... :D

júl. 10. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!