Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van itt olyan aki szeret...

Van itt olyan aki szeret googlemapsen megtalálni dolgokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy épület, amit már több napja keresek googlemapsen, azonban sajnos sikertelenül. Az épületről 2 képem van, egy a külsejéről és egy a tetőről való kilátásról, ezekből kellene belőni a pontos helyzetét. Sajnos nekem eddig nem sikerült. Van itt esetleg olyan aki ilyennel foglalkozik, vagy szívesen keresgél googlemapsen?

Köszönöm előre is!



júl. 7. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sokszor szoktam keresgetni helyeket. Ingatlan hirdeztések képeiből, vagy épp youtub videókból.
júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, jó kis osint móka ez :D
júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Google Térkép ❤️
júl. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs meg a kép nagyobb felbontástban?

Így kb esélytelen... Pécsen ismerek olyan helyeket ahol hasonló képet lehet csinálni, úgyhogy én még Budapestben sem lennék 100%-ig biztos.

Kéne még valami támpont. Egy templom vagy valami könnyen azonosítható pont sokat segítene. Mikor készült a kép? Reggel, este? Milyen hónapban? stb.

júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen kép, 4-es?
júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!