Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az a Telegram ?

Manly kérdése:

Mi az a Telegram ?

Figyelt kérdés
Tehát mi az, és laptopon működik ?

júl. 5. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azonnali üzenetküldő alkalmazás. Működik laptopon is.
júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Letöltöttem és kért telefonszámot amit megadtam, utána ezt írta ki: elküldtek kódot a továbblépéshez egyéb eszközre...miféle egyéb eszközre ? Most emiatt nem tudok tovább lépni.Küldtek kódot, de hova ?Ezt a kódot kellene sms.ben elküldeni, de hol lehet ?
júl. 5. 22:18
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

"Mi az a Telegram ?"

Ingyenes, multiplatform, nyílt forráskódú kliensekkel rendelkező azonnali üzenetküldő:

"A Telegram ingyenes, platformokon átívelő, felhőalapú, azonnali üzenetküldő alkalmazás (Instant Messenger, IM). Az alkalmazás végponttól végpontig titkosított videohívásokat, VoIP-t, fájlmegosztást és számos más funkciót is kínál.

...

A Telegram minden fontos alkotóeleme nyílt forráskódú, kivéve a szervert, amely zárt forráskódú és titkosított. "


"és laptopon működik ?"

Működik:

"Különböző kliensalkalmazások állnak rendelkezésre asztali és mobil platformokra, beleértve az olyan alkalmazásokat, mint az Android, az iOS, a Windows, a macOS és a Linux"

[link]


Innen érhető el:

[link]

júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2: A Wikipedia cikkben írják is:

"bár a regisztrációhoz iOS, vagy Android készülék és működő telefonszám szükséges"


Illetve az alábbi cikkben is:

"To make a Telegram account, you need a working phone number and the mobile app downloaded on your iPhone or Android device."

[link]

júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik legjobb üzenetes alkalmazás. Egyszerüen müködik, és biztonságos is.
júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én letöltöttem, felkínálta azt a lehetőséget, h. adjam meg a telefonszámomat.Én megadtam és azt írta ki, h. elküldtek egy kódot amivel tovább léphetek, de hova küldhették ? A telefonba nem.
júl. 6. 11:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6: Mint a #4-es hozzászólásomban utaltam rá: a regisztrációhoz egy olyan (mobiltelefon előfizetéssel ellátott) okostelefon kell, amin rajta van a Telegram alkalmazása. Erre az okostelefonra kell elküldetni a kódot - majd a Telegram alkalmazása kezeli.
júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Így már értem, köszi.
júl. 6. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!