Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan weboldal, ahol...

Van olyan weboldal, ahol embereket lehet felbérelni arra, hogy összegyűjtsenek nekem weboldalakról infókat?

Figyelt kérdés

Tehát kézi adatgyűjtési munka lenne magyar weboldalakról, megadom, hogy milyen téma érdekel, megadok egy weboldal listát (több ezer is lehet), amiket egyenként meg kellene nézni, és infót kellene gyűjteni, hogy az adott weboldal mennyire releváns a témában.


Van valamilyen praktikus netes oldal, ahol erre fel lehet bérelni magyarul tudókat?


jún. 19. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szabadúszó oldalak tökéletesek a számodra, itt biztosan találsz jelentkezőket. Pl. freelancer.hu fiverr.com, upwork.com
jún. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magyarokat is? Azt gondoltam, hogy ezeken elsősorban külföldiek vannak, illetve programozók. Nekem ugye nem programozó kell, hanem adatgyűjtő, kézi munka, leprogramozni nem lehet, ember kell hozzá, mert minden weboldal felépítése más, máshol vannak a releváns infók.
jún. 19. 09:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút, magyarok is vannak. És nemcsak programozók, hanem mindenféle számítógéppel elvégezhető munka, vagy távmunka pl. személyi asszisztens, fordító, szövegíró, korrektor, képszerkesztő, stb.
jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
4000 Ft/óra, csinálunk ilyet számlával, persze pontosan tudni kéne még milyen adatgyűjtés lenne és kb mennyi idő lenne összesen
jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!