Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen weboldalak vannak,...

Milyen weboldalak vannak, ahol olcsóbban lehet vásárolni (elektronikai vagy más) tárgyakat?

Figyelt kérdés
Találtam egy weboldalt, ahol például 128 GB-os SD-kártyát olcsóbban lehet vásárolni, mint amit bármilyen magyar weboldalon találtam. És nem azért, mert akciós. [link]

jún. 4. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van ahol valami picit olcsóbb, mint máshol, ugyan azon a weboldalon viszont van ami drágább. Kb minden boltnál ez van, viszont nem mindegy bizonyos dolgoknál, hogy mennyire megbízható az oldal vagy a forgalmazott termék.

Sok sok videó, cikk és nem tudom még milyen tartalmak lelhetőek fel ennek kapcsán a neten. Pl hogy vett valaki nagyon olcsón egy 64 gigabájtos pendrive-ot, de 4 gigabájtig enged csak másolni és ezt ki is fejtik, hogy hogyan lehet negcsinálni ezt a trükköt, hogy valóban csak 4 gigabájt a pendrive, de az eszközöd 64gigabájtnak látja. Vagy hogy 128 gigás hdd fillérekért, majd megkapja azt a csomagot ami egy hdd tok, benne egy pendrive és némi fém hulladék a súly miatt.

Tényleg rengeteg áverés van ilyen téren sokszor megéri inkább az a pici felár és venni egy megbízható oldalról egy terméket, mint megrendelni olcsóbban (van ahol csak előrevéttel lehet, ott a kártya adatokat is lophatják), majd miután rájössz, hogy ez bizony nem az ami kellett volna, de nincs kinek reklamálni sem, utána veszed meg ugyan úgy némivel drágábban a terméket.



Ha egy terméknek túl szép az ára, hogy igaz legyen, akkor valószínűleg nem az.

jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező az unikornisokban is hiszel? Gondolod ez a webshop azért árulja féláron, mert szeret veszteséges lenni?
jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!