Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Okos tévén lehet élvezhetően...

Okos tévén lehet élvezhetően internetezni? (weblap böngészés)

Figyelt kérdés
Sziasztok csak elmélet szinten érdekelne, nekem van okos tv 5-6 éve de még soha nem próbáltam és minek is tenném ott a gép vagy a teló. Tényleg csak elméleti szinten érdekelne, a jobb minőségü márkás okos tv-k alkalmasak internetezésre, weblap böngészésre, úgy mint a gépen vagy telón? (régen a neten azt olvastam valahol, hogy még amelyik tv-be van is böngésző, azon se élvezhető a netezés, sokkal lassúbb, mint okos telefonon, pc-n) Tényleg igy van? (mielőtt beirja valaki próbáljam ki, 1 régi 5-6 éves tv 2 nekem bőven jó amire kell de n em csúcs kategória ) .
jún. 12. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Újonan talán. Nekem 10! éves okosTv-m van. Ez akkor középkategóriás készülék volt. Szinte gördülékeny volt a böngészője. Néztünk néha Videán filmeket a böngészőből, úgy egészében lassult a készülék. A böngésző már meg sem akar nyílni.

Szerencsére a TV/média lejátszó funkció még emberi sebességű maradt így, használható. Ja a YouTube is ki lép "Memória megtelt" hiba üzenettel, ha olyan kedve van.

Szerintem külső eszköz pl egy vékonykliens HDMI-n rádugva sokkal alkalmasabb erre. Funkciók miatt értelmetlen drágább televíziót vásárolni.

jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ezek szerint akinek elég 1 alap okos tv, mint mondjuk n ekem pl 1 youtube kliensssel, annak teljesen felesleges, a netezés miatt 1 több százezres tv-t venni. Ezek szerint weblap nézegetésre kb használhatatlan.
jún. 12. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!